Авіакомпанія “Азур Ейр Україна” отримає найбільший в Україні пасажирський літак

mar1646546quee-777

У грудні 2021 року авіакомпанія “Азур Ейр Україна” планує отримати широкофюзеляжне далекомагістральне повітряне судно Boeing 777-300, найбільше у флоті авіакомпаній України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крылья“.

Як повідомила пресслужба авіакомпанії, повітряне судно Boeing 777-300 планується використовувати для чартерних програм туроператора “АНЕКС Тур Україна”, у тому числі на напрямках до Домінікани та мексиканського Канкуна.

Сучасний авіалайнер розрахований на перевезення 531 пасажира в салонах двох класів (бізнес та економ), що є рекордним для України показником пасажиромісткості.

Удосконалений салон літака дозволить комфортно провести час польоту навіть у тому випадку, коли потрібно подолати значну відстань між континентами. Особливістю літака є освітлення салону, інтенсивність якого налаштовується відповідно до різних фаз польоту, і більш гнучке регулювання температури повітря по зонах. Також повітряне судно оснащене індивідуальною системою розваги – у спинках кожного крісла вбудовані монітори, на яких можна дивитися фільми, слухати музику, спостерігати статус польоту.

На сьогодні авіакомпанія “Азур Ейр Україна” виконує польоти з 5 міст України за 8 найпопулярнішими туристичними напрямками. В цей час флот авіакомпанії налічує 10 літаків (3 Boeing 757-300, 3 Boeing 767-300 та 4 Boeing 737-800).